Pedalboard + case na kombo

Pokud chcete opravdu odolný pedalboard, tedy klasický pevný kufr se snímatelným krytem a pevným dřevěným časím lemovanými profily, včetně kvalitních pantů.PEDALBOARD určený pro jakékoliv podlahové efekty.

Popis měření:

Ve chvíli, kdy všechno důkladně promyslíte a znáte již i rozměry všech komponentů, doporučuji si pomocí rozložení efektů a ostatního příslušenství na podlaze zkusit sestavit “základní minimální půdorys” budoucího pedalboardu. Komponenty, které zatím nevlastníme, ale uvažujeme o jejich koupi pro daný pedalboard, nahradíme vystřiženými obdélníčky z kartonu nebo výkresu. Je třeba vždy myslet na umístění a rozměry signálových i napájecích konektorů, které při zastrčení přečnívají z obrysů efektů. U TB lišty také na minimální možné poloměry ohybu signálových kabelů. Z TB lišty vede množství ohnutých signálových kabelů, které zároveň společně vytvoří svazek určitého průměru a tloušťky, a ten se musí vést odpovídajícím prostorem mezi lištou a řadou efektů nad ní.

Pedalboard může být případně i “dvoupatrový” nebo s dvojitou základnou a kabely povedeme v prostoru mezi zvýšenou a základní plochou. Takový pedalboard je určitě esteticky pohlednější, ale také výrobně náročnější a trochu těžší.


– bytelně okované hrany, rohy a spoj obou částí case
– uzavírání na systém “butterfly”
– gumové protiskluzové nohy jak na spodní straně,
– gumové ucho pro snadné nošení
– víko opatřeno vysokým molitanem proti poškození obsahu

Popis produktu: